Vyzýváme maminky, babičky, tetičky, ale i tatínky, dědečky, starší sourozence a další,

kdo jsou ochotni upéct pro naši prvorepublikovou kavárničku bábovku pro pana prezidenta. Bábovky se budou prodávat hostům ve škole ve čtvrtek 1. listopadu 2018 na akci, kde si připomeneme 100. výročí vzniku republiky. Výtěžek z prodeje bude předán žákovskému parlamentu, který v letošním školním roce podpoří seniory.

Zájemci, kteří se chtějí k pečení bábovek připojit, nechť se ozvou do pondělí 22. října přímo mně nebo na e-mail eva.pustejovska@zslichnov.cz. Pokud pošlete rovněž recept, rádi ho předáme jako tip těm, kteří si zrovna Vaši bábovku v kavárničce zakoupí, aby se mohli doma inspirovat.

Děkujeme Vám za Vaši ochotu zapojit se do akce školy a pro dobrou věc. Všichni jste samozřejmě také srdečně zváni k posezení v retro stylu do naší školy. Kromě bábovek si pochutnáte – stejně jako první prezident – na kávě, čaji či překvapení z kuchyňky našich žáků.

Za Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Lichnov
Mgr. Eva Pustějovská