Kopřivnická laťka vynesla naší škole tři medaile

Vybraní žáci, kteří vynikají ve skoku vysokém, vyjeli ve středu 19. prosince spolu se svými fanoušky na závody Kopřivnická laťka 2018. V obrovské konkurenci okolních škol a kopřivnického atletického klubu se rozhodně neztratili, ba co víc, získali tři cenné kovy. 
V kategorii přípravka jsme dosáhli mety nejvyšší. „Jakub Cahlík v nervy drásajícím souboji porazil všechny své konkurenty a obsadil první místo,“ chválí výkon sportovce jeho učitelka tělocviku Mgr. Martina Bílková s tím, že další sportovec reprezentující naši školu Matyáš Macháček skončil ve stejné kategorii na třetím místě. Jak umí být sport vrtkavý si na vlastní kůži vyzkoušela Sára Valičková. Jediný nepovedený pokus ji z prvního místa poslal mimo medailová umístění. „Nevadí. První závody. První zkušenosti. Kde štěstí nepřálo Sáře, bohatě to vynahradilo Sabině Kopelcové, která si vyskákala třetí místo a nechala tak za sebou nejednu atletku z Kopřivnice,“ popisuje učitelka, která naše sportovce spolu s fanoušky mohutně povzbuzovala. „Je nejvyšší čas, aby o sportovcích z lichnovské školy bylo zase pořádně slyšet,“ shrnuje sportovní úspěchy tělocvikářka.