Karneval školní družiny: rej masek, taneční kreace a soutěže

Na pátek 22. února 2019 se děti už dlouho připravovaly a těšily. Na programu totiž měly karneval školní družiny. V maskách i bez se shromáždily v jednu odpoledne ve vyzdobené tělocvičně, kde už na ně čekali žáci osmé třídy s připraveným programem. 

„Akci zahájila paní vychovatelka Ludmila Ryšková, která předala „žezlo“ nám, osmákům, protože jsme měli pro děti připravený program,“ říká Julie Kašpárková s Aničkou Petrovou. „S pomocí paní Ryškové šlo všechno ráz na ráz a bez problémů,“ směje se Anička s Julčou a přidává se i Pepík Jalůvka. „Připravili jsme pro děti poznávání rostlin a zvířat, křížovky a samozřejmě pohybové soutěže – házení na koš a skákání na balonu.“ 

Rej masek a taneční kreace se střídaly se soutěžemi. Na závěr byly vyhlášeny a oceněny nejnápaditější masky, nejlepší tanečníci a nejúspěšnější družstvo. Všichni účastníci dostali drobné sladkosti a pitíčko.

A pak už hurá na jarní prázdniny!

Ing. Alice Červenková