Školka oslavila Den rodiny

Děti z mateřinky, jejich rodiče i prarodiče se potkali ve čtvrtek 16. května 2019 odpoledne v Kulturním domě v Lichnově, aby společně oslavili Den rodiny.

„Děti z mateřské školy si připravily vystoupení pro své nejbližší. Také myslely na dárečky pro své mámy a táty,“ říká v úvodu vedoucí učitelka mateřské školy Bc. Markéta Dejová. „Darovaná květina ve vázičce, kterou děti vyrobily, určitě udělala rodičům velkou radost. Pohoštění připravila zástupkyně ředitelky Mgr. Alena Dobečková s dětmi ze sedmé třídy ve vaření. Moc jim tímto děkujeme,“ pokračuje Markéta Dejová. 

„Další sladké i slané mlsání pro všechny připravily maminky našich dětí. Bylo to opravdu krásné odpoledne, které nám zpestřil i fotograf Karel Fiala. Rodiče tak měli možnost udělat si společnou rodinnou fotku. Výtěžek z akce byl předán SRPŠ a bude opět k dispozici dětem z lichnovské základní a mateřské školy,“ uzavírá své vyprávění Markéta Dejová.

Mgr. Petra Stoklasová