V podzimních dílničkách tvořili opravdu všichni!

Ve čtvrtek 24. října 2019 se v lichnovské mateřské školce uskutečnilo tvoření s rodiči a dětmi. Účast byla hojná a podzimní dílničky se vydařily. S jakým materiálem děti a rodiče pracovali, prozradila vedoucí učitelka mateřské školky Mgr., Bc. Renata Dreslerová, Dis.: „Vyráběli jsme podzimní a zimní dekorace z různých materiálů a přírodnin. Přišlo nám vhod listí, šišky, kaštany, šípky a další přírodní materiály. Všichni přišli s dobrou náladou a všelijakými nápady, jak si vytvořit něco pěkného.“

Spolupráce rodičů a dětí byla ukázková, společně pracovali se zaujetím a nadšením a při tvoření vládla příjemná a pohodová atmosféra. Potvrdila to i vedoucí učitelka: „Rodiče a děti si vyrobili svícny, věnce a třeba stromečky z polystyrenových kuželů. Tvoření opravdu všechny bavilo. Už se těšíme, až se zase s rodiči potkáme na dalších dílničkách, třeba těch vánočních, a doufáme znova ve velkou účast.“ Všechny výrobky byly nápadité, kreativní a účastníci dílen odcházeli s úsměvem a dobrou náladou.

Bc. Hana Horáková