Vánoční atmosféra se linula školou také při tvoření v dílnách

I když to svatý Martin nestihl a venku to v předvánočním čase vypadalo více na podzim než na zimu, ve škole jsme se snažili vánoční atmosféru udržet za každou cenu. A nebyli jsme na to sami! Prostory školy se otevřely v úterý 10. prosince 2019 i pro rodiče a prarodiče, kteří přišli s dobrou náladou a nápady k tvoření. 

„Vánoční dílny jsou léty osvědčeným prostředkem, jak propojit tvůrčí činnost rodičů, prarodičů a dětí ve školním prostředí. Letos jsme se těšili z početné návštěvy a z hezkých výrobků s vánoční tematikou, které si pak výrobci odnesli domů,“ připomněla Mgr. Lenka Matulová, třídní učitelka třetí třídy, kde také tvoření probíhalo. 

A co si mohli účastníci v dílně vyrobit? „Společně jsme tvořili věnce a svícny. Vánoční atmosféru provázela vůně jehličí, tóny koled a účastníci si mohli nabídnout čaj či kávu. Bylo to moc fajn,“ zhodnotila společnou adventní akci Lenka Matulová. 

Bc. Hana Horáková