Zábavné bruslení předškoláků v Kopřivnici

I v zimním období se dá leccos vymyslet. Aktivit na zahnání nudy je spousta a můžeme se ještě u toho pobavit. O tom se přesvědčily děti z naší mateřské školy ze třídy Motýlků, které společně s Mateřskou školou Montevláček navštívily v úterý 7. ledna 2020 zimní stadion v Kopřivnici. Třídy se společně zúčastnily první lekce bruslení. 

„Po příjezdu se děti přezuly do bruslí a nasadily si helmy a rukavice. Od pana trenéra pak dostaly plastová držadla, se kterými se učily správně se pohybovat po ledu,“ popsala první trénink učitelka Ivana Hosová, která děti na zimní stadion doprovázela. 

Některé děti byly tak šikovné, že již bruslily bez pomoci držadel! Lekci pan trenér ukončil zábavnou hrou, která spočívala ve sbírání míčků z ledu. Všem dětem se první lekce bruslení moc líbila a už se těší na další.

Bc. Hana Horáková