Děti z mateřinky lyžovaly se Sluníčkem

Jedna, dva, tři, my jsme zebry.
Hej, hej, hej, grepáci jsou nej!
Tučňáci ti lyžují, na sněhu to milují!
Lyžujeme od malička, se Sluníčkem to je hračka.
Hej, hej, hej, tučňáci jsou nej!

Líbí se Vám tento pokřik? Tak úplně stejný jste mohli v týdnu od 20. do 24. ledna 2020 slyšet v lyžařském areálu v Bílé. Děti z naší školky se společně s dětmi z frenštátské mateřské školky Dolní a štramberské školky Bařiny účastnily akce Lyžujeme se Sluníčkem. 

„Přijeli jsme na Bílou a děti byly rozděleny do skupinek po osmi. Potom se se svými instruktory učily novým lyžařským dovednostem. Někteří se učili základům a později zvládli i svezení na pomě, a dokonce si zajezdit i slalom,“ prozradila náplň lyžařských dní vedoucí učitelka mateřské školy Mgr., Bc. Renata Dreslerová, DiS. 

Jeden z chlapců si dokonce troufl na velkou sjezdovku, kde při závěrečné jízdě ukázal efektní jízdu s padákem, která se mu povedla. Celá akce byla ukončena slavnostním ceremoniálem s maskotem Sluníčka a Brumíka. Na Bílé se všem moc líbilo a všichni se těší na příští rok.

Bc. Hana Horáková