Úřední hodiny v době uzavření školy

Vážení návštěvníci,
z důvodu uzavření školy kvůli mimořádné epidemiologické situaci prosím zvažte, zda je Vaše osobní přítomnost ve škole nutná, zda svou záležitost nemůžete vyřešit prostřednictvím e-mailu, telefonu, programu DMSoftware. Veškeré kontakty naleznete na internetových stránkách školy. 

Děkujeme za pochopení. 

Pokud Vaše záležitost vyžaduje osobní přítomnost ve škole, využijte prosím mimořádné úřední hodiny ve dnech:   

pondělí14:00–16:00
středa8:00–10:00

Použijte hlavní vchod a zvoňte prosím na ředitelnu.  

V těchto dnech rovněž potvrzujeme Vaše žádosti o ošetřovné při péči o dítě, které je žákem naší školy nebo se účastní předškolního vzdělávání v naší mateřské škole. O potvrzení žádosti lze žádat i prostřednictvím e-mailu, tuto variantu s ohledem na situaci upřednostňujeme. Více informací naleznete zde.

Telefonicky nás můžete kontaktovat na mobilních telefonních číslech uvedených na webu školy ve všední dny v těchto časech:

pondělí, středa8:00–16:00
úterý, čtvrtek, pátek8:00–14:00

Jako technická podpora ke vzdělávání na dálku je Vám k dispozici učitel informatiky Mgr. Ondřej Švrček na e-mailu ondrej.svrcek@zslichnov.cz nebo na telefonním čísle 774 427 360, a to v tomto čase:

pondělí až pátek8:00–14:00

Děkujeme za spolupráci. 

Mgr. Olga Síbrtová, ředitelka