Zpětná vazba k výuce na dálku: rodičům i žákům druhého stupně byly rozeslány dotazníky

Vážení rodiče, milí žáci,
máme za sebou necelý měsíc vzdělávání na dálku. V současnosti chceme obohatit naše vzdělávání o přímou výuku online. Toto bude ale pouze doplněním stávajícího způsobu výuky. Věřím, že v této chvíli už víte, co Vám činí při této formě výuky největší potíže. 

Proto Vás prosíme o zpětnou vazbu prostřednictvím vyplnění tohoto dotazníku. Vám zabere zhruba pět minut, pro nás může být naopak zdrojem cenných informací, jak při výuce v dalších týdnech pokračovat.

Prosíme o jeho vyplnění do středy 15. dubna 2020 do 12 hodin. Rodiče naleznou dotazník ve zprávě v programu DMSoftware, žáci jej obdrží do svého školního gmailu. Děkujeme, že nám pomáháte připravovat výuku co nejlépe. 

Přeji Vám za celý tým pracovníků ZŠ a MŠ Lichnov poklidné a snad i veselé Velikonoce.

Mgr. Olga Síbrtová