Zářijová družina rozzářila děti svými aktivitami

Ve školní družině nesedíme, zejména v této době, jen ve třídách, ale využíváme pestré nabídky lichnovského okolí. Pěkné babí léto vylákalo družiňáčky objevovat přírodu a zkoumat blízká místa – sochu svatého Isidora, fotbalové hřiště nebo mysliveckou chatu. I školní zahrada nezůstala prázdná. Tady se žáčci věnovali zase výtvarným aktivitám. Malovali křídami na chodník, na kameny nebo vyškrabovali malé obrázky. 

Malou reportáž z toho, co děti v družině během září dělaly, si můžete prohlédnout zde.

A co čeká družiňáčky v nebližší době, prozradila vedoucí školní družiny Lucie Vávrová, DiS.: „Máme v plánu další bezvadné venkovní aktivity. Chystáme se na drakiádu, které se zúčastní všechna tři oddělení školních družin, halloweenské tvoření z dýní nebo výrobu rychlokrmítek pro ptáčky.“ 

Tak to se máme na co těšit!

Bc. Hana Horáková