Žáci dostali cenu za aktivní účast na exkurzi v elektrárně

Před časem se naši žáci zúčastnili v rámci distanční výuky Elektrizující hodiny fyziky, kterou nabízí skupina ČEZ, náš největší výrobce elektřiny. Sedmý, osmý a devátý ročník mohl nahlédnout, jak fungují elektrárny Dukovany, Hučák, Ledvice a Temelín. Tato virtuální návštěva je výjimečná. Žáci mohli zhlédnout interiéry elektráren, které v běžné výuce jen tak neuvidí. 

„Během exkurze žáci měli možnost si zasoutěžit. Průvodci položili několik otázek k tématu probranému během exkurze, na které žáci odpovídali. Jako cenu dostali papírové bloky a plyšáky Wattík,“ prozradila Mgr. Bohdana Hutyrová, třídní učitelka devátého ročníku a koordinátorka EVVO. Oceněni byli Anna Obsadná, Bibiana Gilarová, Max Pustějovský, Patrik Keller, Lukáš Podolský a Jakub Marek. Gratulujeme a děkujeme i ostatním žákům za aktivní účast během zajímavé exkurze.

Bc. Hana Horáková