Informace o provozu školy od 24. května 2021

Vážení rodiče, 
jak jste jistě již zaznamenali v médiích, od pondělí 24. května 2021 je umožněna osobní přítomnost všech žáků základních škol bez rotací. Změna je rovněž ve frekvenci preventivního antigenního testování, které bude probíhat pouze jedenkrát týdně (dle dříve určených pravidel). Homogenita tříd a skupin není povinná, ale budeme ji dodržovat tam, kde nám to organizační možnosti dovolí. Změnou je i možnost sportovat ve vnitřních prostorech, tady ovšem nemáme dle nastavených pravidel moc možností vzhledem k velikosti naší tělocvičny. Budeme se proto maximálně snažit využívat možnost sportovat venku. Další pravidla zůstavají stejná jako doposud, zejména povinnost nošení ochrany dýchacích cest. 

Přeji Vám krásný jarní víkend.

Mgr. Olga Síbrtová