Kdo rozluštil šifru detektiva Arfiše?

Předškoláci a žáci prvních a druhých tříd se mohli zapojit do venkovní hry zvané Detektiv Arfiš a tajemná schránka, která probíhala od 17. do 25. dubna 2021. Malí detektivové pomohli detektivu Arfišovi s šifrou, která se ukrývala na nenáročné trase ve Frenštátě pod Radhoštěm. Tajemnou schránku odemkli díky svým detektivním schopnostem a zjistili, co se v ní skrývalo. 

„Hry plné putování, napětí a zábavných logických úkolů se zúčastnily i z děti z naší školky. Obtížnost byla přizpůsobena jednotlivým kategoriím a nejúspěšnější řešitelé pak získali super ceny. Od nás vyhrál Šimon Matúš ze třídy Motýlků a odměnu mu přivezl sám detektiv Arfiš. Za celou školku moc Šimonkovi gratulujeme!“ blahopřeje vedoucí učitelka mateřské školy Mgr., Bc. Renata Dreslerová, DiS.

Šifrovací hru pro děti připravili organizátoři z MAP ORP Frenštát pod Radhoštěm II.

Bc. Hana Horáková