Sluníčka září v září

Začátek školního roku platí i pro mateřskou školu v Lichnově. Starší děti a paní učitelky ve třídě Sluníčko přivítaly nově příchozí děti. Všichni společně se seznámili s provozem školky, s pravidly ve třídě a s novými kamarády.

 „Protože jsme třída Sluníček, tak máme i svou třídní píseň s názvem, jak jinak, než Sluníčková a maskotem naší třídy je náš kamarád Krteček. Ten nás bude provázet po celý školní rok. I za tak krátkou dobu, jako je jeden měsíc, se paní učitelky naučily s dětmi spoustu nových písniček, říkadel a tanečků, a to je moc bezva,“ popisuje aktivity třídy Sluníčko učitelka Iva Hosová. 

Mateřská škola se také zapojila do výtvarné soutěže „Co se děje v lese?“. A mají hned prvního výherce, kterým se stal Štěpán Tichavský, kterému moc gratulujeme!

Bc. Hana Horáková