Mluví naše dítě správně? O řeči předškoláka si budeme povídat na další online přednášce

Zveme Vás na další přednášku, kterou můžete zhlédnout z pohodlí svých domovů. Uskuteční se ve čtvrtek 17. února 2022 v 17 hodin a tématem je vývoj řeči. Besedou „O řeči předškoláka aneb Mluví naše dítě správně?“ bude provázet speciální pedagožka, logopedka Mgr. Milena Dvořáková. 

„Paní Milena Dvořáková je zkušená lektorka, která má dlouholetou praxi ve vzdělávání. Pořádá i další kurzy, do kterých se mohou rodiče přihlásit. Pomáhá rozvíjet jazykové dovednosti a sluchové vnímání nejen předškoláků, ale i žáků s logopedickými problémy,“ představuje lektorku PharmDr. Lucie Gajdušková, koordinátorka implementačních aktivit v projektu MAP ORP Frenštát pod Radhoštěm II, jehož realizační tým besedu pořádá. 

Zúčastnit se mohou všichni rodiče, zejména pak ti, kteří stále váhají, zda se jejich dítě správně vyjadřuje. Připravuje se i menší diskuse a prostor pro dotazy. Registrovat se můžete do 15. února zde.

Bc. Hana Horáková