Šest statečných se zúčastnilo okresního kola Zeměpisné olympiády

Ve středu 23. února 2022 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola Zeměpisné olympiády. Jejich učitelka Ing. Helena Sarrahy, která učí zeměpis na druhém stupni a ve škole soutěž organizovala, prozradila, kdo se na olympiádě podílel: 

„Zúčastnili se vybraní žáci šestých, sedmých a osmé třídy: z šesťáků Roman Chalupa a Pavel Herman, sedmáci Jakub Buzek a Jakub Pícha, z osmé třídy Vojtěch Tichavský a Nikola Běčáková. Olympiáda se konala ve škole online formou a skládala se ze tří částí, které trvaly celkově tři vyučovací hodiny.“ 

První část zahrnovala práci s atlasem, druhá se zase zaměřila na geografické znalosti a třetí část byla ryze praktická. Výsledky z okresního kola budou známy nejpozději do čtvrtku 10. března 2022, proto sledujte náš web.

Bc. Hana Horáková