Pohár Lichnovský chytrolín si odvezli žáci z Lubiny

Jako každý rok i letos se v naší škole uskutečnila vědomostní soutěž Lichnovský chytrolín. Soutěž proběhla ve středu 31. října 2018 a síly si v ní změřili žáci z okolních škol v Mniší, Lubině a Tiché a domácí tým z Lichnova. „Otázky z nejrůznějších okruhů nejlépe zodpověděl tým ze základní školy v Lubině, který s nejvyšším počtem bodů obhájil první místo a odvezl si s sebou do školy putovní pohár. V soutěži také získali encyklopedii užitečnou pro další studium a několik dalších drobných cen,“ popisuje učitelka Mgr. Kateřina Martinková, která soutěž ve škole zorganizovala. Na druhém příčce se umístili žáci ze školy v Tiché a o třetí místo zabojovali naši žáci Jakub Pícha, Vojtěch Tichavský a Dominik Kubala. „Chtěla bych všem za jejich snahu a bojovnost touto cestou poděkovat,“ vzkazuje všem zúčastněným Kateřina Martinková.