Dlouhé podzimní večery a příprava na Vánoce? Řešením byla akce pro rodiče ve školce

Také v mateřské škole se připravujeme na blížící se Vánoce. V úterý 13. listopadu 2018 si paní učitelky spolu s dětmi užily odpoledne plné podzimního i vánočního tvoření, do kterého se zapojili i rodiče. „Rodiče si mohli vyrobit svícny, přání i dekorace na vánoční stůl. Děti vyráběly ozdoby na stromečky a přání pro rodiče,“ říká o akci vedoucí učitelka mateřské školy Bc. Markéta Dejová. „Velice nás pobavilo, když se děti přišly pochlubit se svými ozdobami a třpytky neměly jen na ozdobách, ale i po vláskách a obličejích,“ říká pedagožka s tím, že paní učitelky s úsměvem konstatovaly, že takové nazdobené děti nikdy neviděly.

„Můžeme říct, že děti i rodiče mají moc šikovné ruce, a dokonce že jsme letos na tvoření přivítali také tatínky. Zpestřením tvořivých dílem bylo malování na sklo a tvoření z dřívek. Tímto bychom chtěli poděkovat panu Samuelu Fojtů za bohatou nabídku činností a všem rodičům, kteří přišli strávit pár chvilek při písničkách, zábavě i posezení,“ dodává Markéta Dejová.