Mikulášská nadílka a předvánoční sportování v naší mateřince

Také děti z naší školky mají za sebou spoustu aktivit, které souvisí s Vánoci a přicházející zimou. „Vánoční atmosféru podtrhla Mikulášská nadílka, kterou pro naše děti přichystali na čtvrtek 6. prosince žáci deváté třídy. Kromě dárečků si rodiče s dětmi užili vánoční čas v místním kulturním domě, zhlédli divadelní představení Taraba a smlsli i nějaké to cukroví,“ popisuje akci vedoucí učitelka mateřské školy Bc. Markéta Dejová, která spolu s dalšími učitelkami akci připravila.
A protože děti i paní učitelky ze školky rády sportují, pustily se do dalších sportovních akcí. Společně zkoušejí Školu bruslení v Kopřivnici. „Každé úterý se děti potkávají na ledě s profi trenéry a učí se, jak správně na ledě spadnout, držet rovnováhu na bruslích, bruslit s oporou i bez,“ popisuje učitelka. „Třída Motýlků letos také navštěvuje bazén ve Frenštátě pod Radhoštěm. Učí se potápět, plavat v malém i velkém bazéně, dívat se pod vodou,“ líčí první plavecké zkušenosti dětí z mateřinky.