V mateřské školce se v listopadu slavilo

Když se slaví ve školce narozeniny a svátky dětí, tak je všude veselo. V měsíci listopadu se slavilo ve třídě Sluníček i Motýlků. A protože oslavy narozenin a svátků probíhají za celý měsíc, sešlo se hned několik šťastných oslavenců. „Od rána děti vyrábějí a chystají blahopřání a dárečky, které pak dají oslavencům,“ popsala náplň oslavného dne vedoucí učitelka mateřské školky Mgr., Bc. Renata Dreslerová, Dis. 

Celý den se vyrábí, zpívá, slaví a tančí. Děti si zazpívají narozeninovou a svátkovou píseň a všude je živo. „Tato činnost je důležitá pro naučení prosociálního chování a také základům společenskému chování,“ dodala vedoucí učitelka. A jak už je na narozeninových oslavách zvykem – nakonec každý z oslavenců dostal dárek, který si sám vybral.

Bc. Hana Horáková