Velký úspěch jsme slavili na Kopřivnické laťce

Naši žáci pátého, šestého a osmého ročníku vyjeli 12. prosince 2019 vstříc výzvě – zdolat Kopřivnickou laťku. Mezi další účastníky patřili například sportovci z Atletického klubu Emila Zátopka v Kopřivnici anebo Základní škola Mniší. V této docela silné konkurenci se naši reprezentanti rozhodně neztratili. „Výkony v kategorii, ve které jsme soutěžili, byly v letošním roce neuvěřitelné,“ prozradila Mgr. Martina Bílková, která žáky na akci doprovázela. „Kluci si docela mákli a padl i osobní rekord,“ dodala potěšeně.

Ve sportovní hale v Kopřivnici si zasoutěžili Matyáš Macháček, Radek Vřesňák, Nikolas Paľo a Jakub Cahlík, který se umístil na skvělém třetím místě! „Spolu s Nikolasem jsme si skočili osobní rekord. Já skočil metr třicet a Nikolas zase metr dvacet pět. Máme z toho obrovskou radost.“ Ostatním výškařům se podařilo umístit se do první desítky, což je taktéž velký úspěch. Všem našim atletům gratulujeme a přejeme, aby jim to v dalších letech skákalo stejně tak dobře jako letos.

Bc. Hana Horáková