Oznámení výsledku zápisu k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci dětí,
tímto zveřejňujeme výsledek zápisu dětí do naší mateřské školy. Rozhodnutí o přijetí naleznete zde.

Písemné rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání si můžete vyzvednout v ředitelně školy v úředních hodinách, tj. každé pondělí od 14 do 16 hodin a středu od 8 do 10 hodin (po telefonické domluvě také v mateřské škole u vedoucí učitelky mateřské školy Mgr., Bc. Renaty Dreslerové, DiS.). 

Vzhledem k současné situaci nelze během června zorganizovat tradiční schůzky rodičů dětí, které nastupují do naší školky. Ničeho se ale neobávejte, včas před zahájením školního roku Vás bude individuálně kontaktovat vedoucí učitelka mateřské školy, aby Vám sdělila a předala vše potřebné.  

Děkujeme Vám za projevenou důvěru, Vám i Vašim dětem přejeme krásné dny a těšíme se na spolupráci. Dětem přejeme hezký vstup do kolektivu předškoláků a spoustu zážitků s kamarády. 

Za kolektiv pracovníků školy

Mgr. Olga Síbrtová, ředitelka