Informace o organizaci distančního vzdělávání od 19. října 2020

Vážení rodiče,
od příštího týdne zahajujeme online hodiny v rámci distanční výuky. Připravili jsme verzi online rozvrhu hodin, která by mohla být dlouhodobě využitelná nejenom v situaci, kdy se vzdělává celá škola distančně, ale i ve chvílích, kdy budou distančně vzdělávány třeba jen jednotlivé třídy žáků. 

V pondělí 19. října 2020 Vám budou kompletní rozvrhy zaslány přes program DMSoftware prostřednictvím třídních učitelů. Také děti se je dozví na prvních online hodinách – plánujeme je jako třídnické hodiny hned na pondělí 19. října 2020 v těchto časech:

ČasTřídy
9:15–9:45II., VII.A, VII.B
10:00–10:30III., VIII. 
10:45–11:15IV., IX. 
12:15–12:45V. 
13:00–13:30VI. 
16:00–16:30I.B (plánováno jako konzultace třídní učitelky s rodiči a žáky)
16:45–17:15I.A (plánováno jako konzultace třídní učitelky s rodiči a žáky) 

Pozvánky na tyto třídnické hodiny a konzultace najdete na e-mailu svých dětí. 

Vzhledem k tomu, že se připravujeme učit více hodin, než tomu bylo v době uzavření školy v jarních měsících, nemůžeme bohužel zajistit, aby se hodiny jednotlivých tříd „nekryly“. V případě, že tomu tak bude u Vašich dětí – sourozenců a činilo Vám to potíže například se zajištěním technického vybavení, prosím kontaktujte během prvního „zkušebního“ týdne třídní učitele. Budeme se snažit vyjít Vám vstříc a pomoci Vám. 

Podle rozvrhu online hodin se děti budou vzdělávat od úterý 20. října 2020. 

Dále bych Vás chtěla seznámit s tím, že je nově omezen výdej obědů ve školní jídelně pro přihlášené žáky. Od pondělí se budou obědy vydávat v čase od 11:15 do 12:10, tedy během páté vyučovací hodiny, kde děti nemají nasazenu online výuku. 

Mgr. Olga Síbrtová