Po roční odmlce se zase hlásí Lichnovský chytrolín!

Naše škola připravuje tradiční vědomostní soutěž, která se uskuteční v úterý 26. října 2021. 

Jakými se soutěž bude řídit pravidly? „Školy si sestaví svůj tým, který bude tříčlenný, přičemž jednotliví žáci budou z třetího, čtvrtého a pátého ročníku. Jedná se o vědomostní soutěž, kterou už řadu let pořádáme také pro okolní školy. Jejich žáky v Lichnově rádi přivítáme, podobně jako v minulých letech,“ popisuje organizátorka soutěže Mgr. Lenka Matulová, třídní učitelka pátého ročníku.   

„Věřím, že si po loňské odmlce budou moci děti opět zasoutěžit v přátelském duchu,“ přeje si ředitelka školy Mgr. Olga Síbrtová. „Těší mě, že pro zúčastněná družstva připravil Spolek rodičů a přátel školy velmi pěkné ceny. Myslím si, že se máme na co těšit!“ dodává ředitelka. 

Milí chytrolíni, pojďte s námi do toho! Naposledy si pohár odvezli žáci ze Štramberku. Tak kdo to bude letos?

Bc. Hana Horáková