Informace o karanténních opatřeních v IX. třídě a podpoře školy pro tyto žáky od 29. listopadu 2021

Vážení rodiče, 
jak jsme telefonicky informovali některé rodiče žáků IX. třídy, části IX. třídy bude opět nařízena karanténa KHS z důvodu potvrzení kontaktu s covid pozitivním zaměstnancem školy v pondělí 22. listopadu a ve středu 24. listopadu 2021. 

Vzhledem k tomu, že se nejedná o většinu žáků třídy, bude ve škole pokračovat prezenční vzdělávání pro ostatní žáky IX. třídy. Žáci, kteří jsou v karanténě, mohou nastoupit k prezenčnímu vzdělávání po absolvování PCR testu s negativním výsledkem nejdříve po sedmi dnech karantény od kontaktu s covid pozitivní osobou (tj. u většiny nejdříve ve čtvrtek 2. prosince 2021). 

Vzhledem k tomu, že se jedná o žáky závěrečného ročníku, kteří navíc byli v karanténě už v uplynulých týdnech, bude jim školou poskytována podpora v podobě distančního vzdělávání – budou jim průběžně zadávány úkoly do Google Učebny a v hlavních předmětech (český jazyk, matematika, anglický jazyk) budou mít týdnu od 29. listopadu do 3. prosince podporu v online hodinách organizovaných denně odpoledne vždy od 13:35 do 14:20 hodin v tomto režimu:

  • pondělí 29. listopadu – matematika – Mgr. Eva Pustějovská 
  • úterý 30. listopadu – anglický jazyk – Mgr. Hana Poláková 
  • středa 1. prosince – český jazyk – Mgr. Ivana Michaličková 
  • čtvrtek 2. prosince – matematika – Mgr. Eva Pustějovská 
  • pátek 3. prosince – český jazyk – Mgr. Ivana Michaličková 

V případě návratu větší části žáků do školy může být tato podpora v podobě online hodin ukončena dříve. Pozvánky do online hodin zašlou žákům vyučující jednotlivých předmětů. 

Žákům budou rovněž na tento týden odhlášeny obědy. V případě jejich návratu k prezenční výuce jim oběd opět přihlaste. 

Vážení rodiče, děkujeme Vám za dosavadní spolupráci. 

Mgr. Olga Síbrtová