První lekce plavání má školka za sebou a děti už se těší na další

Na středu 30. listopadu 2022 se děti ze školky moc těšily. Čekala je první lekce plavání. A dobrodružství začalo už cestou autobusem! „Pan řidič nás čekal rovnou u školy, kde jsme nastoupili, a poté skvělým způsobem od školy vycouval!“ popisuje učitelka ze třídy Motýlků Mgr., Bc. Renata Dreslerová, DiS., ale hned dodává, že na příští lekci plávání pojedou děti od kostela.

„Po převlečení jsme přišli na bazén, kde nás čekaly lektorky. Pověděly dětem, co se smí a nesmí dělat na bazéně a jaká jsou pravidla. Rozcvička proběhla v malém bazénku, děti cvičily různá zvířátka, jako například krokodýla, kačenku nebo slona. Splývání s deskou jim šlo taky náramně,“ pochvaluje si Renata Dreslerová.

Po zahřátí v sauně paní učitelky pomohly dětem zapnout pásy a nasadit rukávky a děti si vyzkoušely i velký bazén. Dětem se plavání velmi líbilo a už se těší na další lekci. Dohromady vyjedou plavat desetkrát.