Družinka rozdávala radost a úsměvy do schránky

Děti ze školní družinky Myšáků navázaly na zavedenou tradici a v předvánočním čase se snažily opět rozdávat radost. „Již třetím rokem rozeslaly děti ze školní družiny vlastnoručně vyrobené pohlednice v rámci projektu Úsměv do schránky,“ popisuje aktivitu vedoucí vychovatelka školní družiny Lucie Vávrová, DiS.

„Letos udělaly radost dvaadvaceti seniorům z Charitního domu svaté Alžběty v Ostravě, což je zařízení pro přechodný pobyt seniorů. Poděkovat bych chtěla asistentkám Hance Horákové a Blance Ištvánkové za pomoc s nadepisováním adres a žákyni čtvrté třídy Verunce Ungerové za pomoc s opisováním vánočního přání pro seniory. Prvňáčci zvládli svůj podpis perfektně na jedničku díky své třídní učitelce Kateřině Martinkové,“ vzkazuje slova díků jednotlivým aktérům akce Lucie Vávrová.

Bc. Hana Horáková