Bronz přivezli naši žáci z turnaje v minikopané starších žáků

Vybraní žáci z druhého stupně se zúčastnili okresního kola v minikopané. Zápas se uskutečnil 19. května 2023 na hřišti v Hodslavicích a bylo to opravdu napínavé.

Na fotbalovém hřišti se sešly čtyři týmy starších žáků, aby v zápase každý s každým poměřili své fotbalové umění. Kromě lichnovských hráčů se turnaje zúčastnily týmy z Hodslavic, Mořkova a Veřovic. Naši školu reprezentovali hráči Václav Mikeska, Dominika Kubala, Maxmilián a Jakub Havlovi, Sidney Rek, Kryštof Sedlář, Matyáš Macháček, Lukáš Goláň a Jan Suda.

Už v prvním zápase, kdy se brankář z Hodslavic proměnil v živou stěnu a kluci se marně snažili prostřelit síť, bylo jasné, že cesta na vítěznou bednu bude strastiplná. Přesto však neztráceli naději.

„Kluci obsadili nakonec třetí místo. Jejich nasazení neodpovídalo tomu, jak kvalitní soutěže hrají. Ale snad je to pro příště namotivuje ještě k lepšímu výsledku,“ komentuje utkání učitel tělesné výchovy Mgr. Ondřej Švrček, který hochy na akci doprovázel.

Výsledky jednotlivých týmů si můžete prohlédnout zde.

Bc. Hana Horáková