Den dětí družina oslavila mlsáním i pohybem

Ve čtvrtek 1. června 2023 zorganizovala vychovatelka školní družiny z oddělení Tygříků Bc. Hana Janečková pro všechny děti ze školní družiny procházku na orelské hřiště. Díky vstřícnému jednání manželů Kubalových se podařilo domluvit mimořádnou otevírací dobu místního občerstvení, kde si děti mohly nakoupit nějakou sladkost.

„Největší oblibě se těšil sladký sprej, který děti vykoupily, a taky džusy, žvýkačky a nanuky. Moc bych paní Kubalové chtěla poděkovat, že byla tak vstřícná a mohli jsme si pochutnat na dobrotách,“ shrnuje dojmy ze Dne dětí Hana Janečková.

A protože počasí přálo i k jiným aktivitám, než je mlsání, tak se žáci stihli proběhnout po hřišti a po průlezkách, zakopat si a zahrát si fotbal.