Zúčastnili jsme se fotbalového turnaje McDonald’s Cup

V pátek 22. dubna 2022 se na fotbalovém hřišti ve Frenštátě pod Radhoštěm konala akce McDonald´s Cup. Je to největší fotbalový turnaj v České republice, kterého se mohou zúčastnit holky a kluci z prvního stupně základních škol.

Kategorie A je určena pro mladší žáky prvních až třetích tříd a v ní naši školu reprezentoval Alex Tichavský.  V kategorii B, která byla určena pro starší žáky čtvrtých a pátých tříd, nás reprezentovali sportovci David Janyška, Daniel Kvita, Lukáš Osterezy, František Špaček, Justin Caisberger, Maxmilián Havel, Jakub Janeček, Lukáš Macíček a Jiří a Stanislav Růžičkovi. 

Na fotbalový turnaj žáky připravoval Mgr. Ondřej Švrček, který přiblížil průběh konání zápasu. „Mezi účastníky byly základní školy z Tiché, Hodslavic, Veřovic a Frenštátu pod Radhoštěm, takže silná konkurence byla znát. Sice jsme obsadili páté místo, ale jsem rád, že jsme se zúčastnili. Je dobré se naučit i prohrávat. Příště určitě přivezeme nějakou medaili!“ 

Kluci, děkujeme vám za reprezentaci!

Bc. Hana Horáková