Na bobech to sviští, kluci, holky jsou na hřišti

V pátek 27. ledna 2023 se všechna oddělení školních družin vydala na kopec nedaleko školy.
„Vstříc zimnímu dobrodružství a veselým zážitkům se vypravila velká výprava na zasněžený svah pod mysliveckou chatou. Naše paní vychovatelky a asistentky ani nestihly uspořádat přehlídku nejrůznějších druhů lopat, bobů a sáněk, jak moc se žáci na zimní radovánky těšili. Co vyšli nahoru, tak hned svištěli dolů,“ popisuje dovádění vedoucí vychovatelka školní družiny Lucie Vávrová, DiS.


Závěr radovánek ale tak veselý nebyl, protože se nikomu nechtělo vracet zpět do školy a ze všech stran bylo slyšet udivené: „Coo? Uuuuž? Nám se nechce! Já chci ještě jet! Tak ještě naposledy, prosííím.“
Tak snad nám bude počasí přát, abychom si mohli zimních sněhových radovánek ještě užít.

Bc. Hana Horáková