Pěkné umístění i zajímavá zkušenost ze soutěže Office 2023 pro naše osmáky

Ve čtvrtek 26. ledna 2023 se osmá třída vydala ranním autobusem na soutěž Office 2023, která se konala v Mendelově střední škole v Novém Jičíně.
„V učebně žáky rozdělili na dvě skupiny a poté dostali zadání, které se dělilo na tři kategorie: práce v dokumentech, práce s prezentacemi a hledání na internetu. Za každý správně vypracovaný úkol získávali body. Po splnění všech úkolů měli hodinu volnou, než se vyhlásí deset nejlepších studentů,“ popisuje dlouhé čekání na výsledky Mgr. Ondřej Švrček, třídní učitel osmáků.
Soutěžily základní školy a gymnázia z různých měst. Celkem čtyřicet tři studentů. Do top desítky se sice osmá třída nedostala, ale i tak jsme se umístila na krásném třináctém a patnáctém místě z čtyřiceti! Po skončení soutěže se osmáci spokojeni s výsledkem vrátili linkovým autobusem do Bordovic a odtud je čekala pěkná procházka nazpátek do Lichnova.

Vanesa Tichavská, žákyně VIII. třídy