Nabídka účasti na exkurzi do Památníku holocaustu Auschwitz-Birkenau u polské Osvětimi

Vážení,
naše škola letos opět pořádá exkurzi do Památníku holocaustu Auschwitz-Birkenau pro žáky devátých tříd. Zbývá nám několik míst v autobuse, proto jsme se rozhodli oslovit veřejnost s nabídkou účasti na tomto zájezdu.

Zájezd se uskuteční v pondělí 17. dubna 2023. Předběžná cena zájezdu je stanovena na 800 Kč (zahrnuje autobusovou dopravu s odjezdem z Lichnova, cestovní pojištění, vstupné a průvodce). Pojede se v 6:30 ráno, prohlídka památníku proběhne od 9:30 do 13:00 hodin, návrat do Lichnova je v 16:00 hodin.
Přihlašovat se můžete u naší učitelky dějepisu Mgr. Ivany Michaličkové prostřednictvím e-mailu ivana.michalickova@zslichnov.cz nebo telefonicky na čísle 774 413 360.
Upozorňujeme, že zájezd není vhodný pro děti do 14 let.

Mgr. Olga Síbrtová