Děti z mateřské školy navštívilo divadélko Smíšek s vánoční pohádkou

Těsně před vánočními prázdninami čekalo na děti ve školce velké překvapení. Přijelo je totiž ve čtvrtek 21. prosince 2023 potěšit divadélko Smíšek s pohádkou Klofáčkovic Vánoce. V příběhu plném vánočních písní, koled a tradic byli aktivní nejenom herci, ale i děti – v průběhu pohádky si totiž spolu s divadelníky zazpívaly.

„Jak se slaví klasické české Vánoce, všichni dobře víme, ale jak Vánoce oslavila tato povedená rodinka, jsme se dozvěděli dnes díky hercům divadélka Smíšek,“ poodkrývá děj vánočního příběhu učitelka mateřské školy Ivana Hosová, která představení pro děti zajistila.

Celou pohádkou malé diváky provázela babička a dědeček Klofáčkovi. „Tato zábavná rodinka nás nejednou rozesmála a skvěle pobavila zaujaté děti i přihlížející učitele. Příběh byl skutečně krásný a zábavný,“ vzpomíná další učitelka Lucie Weissmannová, DiS, která za zpříjemnění adventního času hercům z divadélka Smíšek ze srdce děkuje.