Ve školce si děti užily divadelní dopoledne s Popletenou zimní pohádkou

Divadélko Koloběžka přivezlo do naší školky svou Popletenou zimní pohádku v pátek 19. ledna 2024. Děti si se Sněhuldou, tučňákem a havranem Rudlou zopakovaly, co patří a nepatří k zimnímu období.

„Na děti v zimním příběhu čekala mnohá překvapení, a tak není divu, že se pohádka všem líbila,“ uvádí učitelka mateřské školy Ivana Hosová, která představení pro děti zajistila, a dodává: „Umělcům Divadélka Koloběžka děkujeme za pěkné zpestření běžného školkového dopoledne. Naše děti mají divadlo rády, vždy je potěší – a ještě dlouho o něm vypráví.“

Pohádky Divadélka Koloběžka jsou pro dva herce a kombinují klasickou činohru s maňásky. Jedná se o autorské divadlo s příznačným humorem, jejich představení jsou založena na aktivní interakci herců s dětským divákem. Nechybí veselé a rytmické písničky – v Popletené zimní pohádce samozřejmě o zimě, které si společně s herci zazpívaly také děti.