S úsměvem a se zpěvem… Pozvánka na Den obce a vystoupení žáků k příležitosti 60. výročí školy

Vážení rodiče, zákonní zástupci a další zájemci z řad široké veřejnosti, 
v sobotu 11. června 2022 se koná v Lichnově Den obce. Společně s žáky jsme nacvičili krásný program, kterým zároveň chceme oslavit 60. výročí naší školy. Nazývá se se S úsměvem a se zpěvem… aneb 60 let dlouhá jízda lichnovské školy. Srdečně Vás na tuto akci zveme. 

Vystoupení žáků naší základní školy i dětí z mateřské školy začne ve 14 hodin. Společně se prozpíváme, protančíme, procvičíme celou historií naší školy. Na závěr čeká na všechny účastníky překvapení. 

Podrobné informace ke generální zkoušce i organizaci našeho vystoupení obdrželi zákonní zástupci žáků prostřednictvím programu DMSoftware.

Těšíme se na Vaši účast i naše společné setkání s Vámi. 

Mgr. Olga Síbrtová