Můj domácí mazlíček: Na vernisáži výtvarné soutěže vystavovali i naši žáci

Ve výtvarné soutěži pro mladé umělce z prvního stupně základních škol, která nese výstižný název Můj domácí mazlíček, získali ocenění naši žáci z druhé a třetí třídy. Třeťačka Anežka Kašparová a druhák Šimon Matúš získali zvláštní cenu ředitelky pořádající školy.

Z dětských soutěžních prací se dokonce v pondělí 6. května 2024 uskutečnila vernisáž v galerii Karla Svolinského v prostorách základní školy v Kunčicích pod Ondřejníkem, kde se žáci byli podívat v doprovodu rodičů.

„Téma domácích mazlíčků bylo dětem blízké a zaujalo je,“ potvrzuje třídní učitelka třeťáků Mgr. Lenka Bartoňová.

Soutěž pořádal Český svaz ochránců přírody Skalka v Kunčicích pod Ondřejníkem ve spolupráci se Základní školou a mateřskou školou Karla Svolinského.