Škola Lichnov má talent!

Zpíváš, tančíš, hraješ na hudební nástroj, ovládáš nějaký sport nebo máš jiný zajímavý talent a jsi žákem základní školy v Lichnově? Tak neváhej a přihlas se do talentové soutěže pořádané u příležitosti Dne dětí.

Přihlásit se můžeš do 10. května 2019 osobně u paní učitelky Mgr. Evy Pustějovské či e-mailem na eva.pustejovska@zslichnov.cz.

Při velkém počtu přihlášených proběhne předvýběrové kolo 15. května 2019 v 15 hodin ve školní tělocvičně.

Hlavní program se uskuteční v pátek 31. května 2019 v 17 hodin v Kulturním domě Lichnov před odbornou porotou, diváky a fanoušky, kteří ti přijdou fandit. Nezapomeň pozvat sourozence, maminku, tatínka, babičky, dědečky a kamarády.

Po vyhlášení vítězů to společně oslavíme na velké diskotéce s DJ Stoupou. V baru se bude možné občerstvit a všechny děti dostanou sladké překvapení.

Srdečně Vás na tuto společenskou událost zve 

Spolek rodičů a přátel školy