Pozvánka na Mikulášský jarmark

Vážení rodiče, prarodiče, sourozenci, tety a strejdové našich žáků a další přátelé školy,
srdečně Vás zveme na tradiční Mikulášský jarmark do naší školy. Akce bude zahájena vystoupením školního pěveckého sboru pod vedením MgA. Jiřího Najvara, takže si určitě nenechte ujít začátek. Dále na Vás čeká velké množství krásných výrobků našich žáků, andělská kavárna Spolku rodičů a přátel školy a čertovský bufet. 

Výtěžek z jarmarku poputuje do pokladny SRPŠ, kde o jeho dalším využití rozhodnou také samotní žáci žákovského parlamentu. Letos se zaměřujeme na jejich potřeby: na dopravu na soutěže, ceny pro žáky, dárky pro děti naší mateřinky a určitě také zakoupíme něco užitečného. 

Výtěžek z akce Škola Lichnov se halí do sametu byl více než deset tisíc korun. Děkujeme tímto všem, kteří se na něm podíleli, a těšíme se na Vaši účast v pátek 6. prosince 2019. Koupí výrobku určitě uděláte radost svým dětem, sobě a prostřednictvím výtěžku z akce také dětem naší školy i školky.  

Těšíme se na Vaši účast!

Mgr. Olga Síbrtová