Činnost školních skupin ve dnech ředitelského volna

Vážení rodiče žáků prvního stupně přihlášených do školních skupin,
na dny 29. a 30. června 2020 bylo vyhlášeno ředitelské volno pro žáky základní školy ze závažných důvodů organizačních a technických. V obou dnech ředitelského volna bude v případě Vašeho zájmu zajištěna činnost stávajících školních skupin pro žáky prvního stupně. 

Budete osloveni prostřednictvím dotazníku zaslaného na e-mailové adresy Vašich dětí, zda máte zájem o účast dětí ve školních skupinách. Žádáme Vás, abyste své děti touto formou závazně přihlásili nejpozději během úterý 16. června 2020 do školní skupiny v uvedených dnech. Pokud děti využívají školního stravování, budeme počítat s tím, že jej po oba dva dny rovněž využijí.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Olga Síbrtová, ředitelka