Naši čtvrťáci nejenom z družinky slaví úspěch ve výtvarné soutěži

V únoru a na začátku března žáci školní družiny kreslili obrázky do výtvarné soutěže s názvem Vlaky, vláčky, mašinky, kterou vyhlásilo Středisko volného času Ostrava-Zábřeh. Do výtvarné soutěže se přihlásilo celkem šestadvacet žáků prvního stupně. 

Úspěšní byli hned tři žáci ze čtvrté třídy. Ve II. kategorii se umístil na druhém místě Daniel Švec, ve III. kategorii se umístil na druhém místě Erik Štěpán a na třetím místě Daniela Kutáčová. 

„Ráda bych poděkovala Mgr. Monice Čempel, že odeslala obrázky našich žáků na poslední chvíli v den uzavření základních škol, a třídní učitelce čtvrté třídy Mgr. Monice Hanzelkové, že zapojila do soutěže i žáky, kteří nenavštěvují školní družinu,“ dodává vychovatelka školní družiny Lucie Vávrová, DiS.

Všem žákům moc gratulujeme! Žáci budou odměněni během slavnostního zahájení nového školního roku 2020/2021.

Bc. Hana Horáková