Informace pro rodiče budoucích prvňáčků: Co bude potřebovat malý školák?

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
jak jistě už víte, ve školním roce 2020/2021 plánujeme z důvodu velkého počtu přihlášených žáků otevření dvou prvních tříd. A protože se Vaše děti do školy určitě těší, bude fajn, když spolu s nimi zahájíte přípravy na nástup ke školní docházce. Abychom Vám pomohli s nákupem toho, co budou Vaše děti potřebovat, připravily si pro Vás paní učitelky dopis, ve kterém najdete seznam pomůcek, které byste svým dětem měli zajistit. 

Další nezbytné potřeby zakoupí škola společně se zřizovatelem a budou na děti čekat první školní den jako překvapení. Díky spolupráci s Obcí Lichnov tak docílíme toho, že všechny děti budou mít stejné a z pohledu učitelek prvního stupně ty nejlepší potřeby pro svůj start ve školní práci. 

Těšíme se po prázdninách nejen na Vaše děti, ale samozřejmě také na spolupráci s Vámi. 

Hezké letní dny! 

Mgr. Olga Síbrtová