Další prázdninové dobrodružství s naší družinkou: Letní škola čar a kouzel

Vážení rodiče, 
také letos chystáme letní školní družinu pro žáky prvního stupně základní školy, dva týdny v závěru srpna, ve všední dny od pondělí do pátku. Pro děti bude připraven bohatým program s celodružinovou hrou, tentokrát ze světa čar a kouzel Harryho Pottera. 

V letní škole čar a kouzel budou děti soutěžit o školní pohár, vyzkouší si nejoblíbenější kouzelnický sport famfrpál, poznají kouzelnické tvory, naučí se míchat lektvary, společně budou bojovat proti černé magii nebo si vyrobí vlastní hůlku. Do jednotlivých kolejí malé kouzelníky rozřadí známý kouzelnický klobouk.

Pro žáky školy letos otevíráme jedno oddělení prázdninové družinky s kapacitou 25 dětí. Kromě programu budou pro malé kouzelníky zajištěny kouzelnické pokrmy v bradavické školní jídelně. V případě vysokého zájmu budeme rozhodovat o přijetí na základě kritérií pro přijímání žáků do školní družiny pro školní rok 2021/2022. Rodiče, kteří budou chtít své děti přihlásit k zájmovému vzdělávání, vyplní závaznou přihlášku. 

S případnými dotazy se obracejte na vedoucí vychovatelku školní družiny Lucii Vávrovou, DiS. 

Těšíme se na společná letní kouzelnická dobrodružství!

Mgr. Olga Síbrtová