#jsem laskavec: Holky a kluci z prvního stupně a družinek potěšili seniory v Domově Hortenzie

První stupeň základní školy a všechna tři oddělení družinek se zapojili do šestého ročníku celorepublikového happeningu #jsemlaskavec.

„Žáci si vyzkoušeli udělat někomu radost, někoho potěšit a vykouzlit mu úsměv na rtech. Proto vyrobili ve výtvarné výchově a taky v kroužku Tvořílci přáníčka, která vybarvili a napsali do nich pěkné vzkazy. Paní vychovatelka Hanka napekla výborná perníková srdce, které jsme k přáníčkům přiložili. Když se přidal dobrý čajík, byl milý dárek na světě,“ popisuje iniciativu vedoucí vychovatelka školní družiny Lucie Vávrová, DiS., která je hybatelkou opětovného zapojení naší školy do tohoto projektu.

Komu ale byla vyrobená přáníčka určena? „Přáníčka a drobné dárky jsme dovezli seniorům z Domova Hortenzie Frenštát pod Radhoštěm, kde udělala obrovskou radost,“ prozrazuje cíl aktivity vychovatelka Bc. Hana Janečková, která spolu s kolegyní Lucií Vávrovou doručila výrobky dětí na místo určení.

Bc. Hana Horáková