V latinskoamerických rytmech se s Manuelem vlnily děti i učitelé

Tělocvična ve čtvrtek 30. června 2024 ožila latinskoamerickou hudbou a tancem. Kus své kultury přijel dětem, vychovatelkám i učitelkám předat Juan Manuel Garcia, který pochází z Mexika.

Děti z družiny měly možnost si zatančit s mezinárodním instruktorem tance. Tanečník Juan Manuel Garcia pochází z Mexika a jeho energie a vášeň pro tanec je nakažlivá, a tak se v tělocvičně rozproudila krev nejen u samotných žáků, ale i u pedagogů.

Přibližně hodinová taneční lekce byla inspirována prvky latinskoamerických tanců. „Žáci měli možnost naučit se nápadité taneční variace na známé melodie a zároveň si užít radost z pohybu. Byli nadšení a s úsměvem na tváři se zapojili do tanečních kroků,“ prozrazuje vedoucí vychovatelka školní družiny Lucie Vávrová, DiS. „Pan Manuel tancoval úžasně. Moc se mi tancování líbilo,“ souhlasně přitakává třeťačka Nikola Hubeňáková.