Letní školní družina bude v srpnu. Na děti čeká vesmírné putování

Vážení rodiče, v letošním školním roce navazujeme na dobrou zkušenost z loňských prázdnin a pro děti z prvního stupně opět otevíráme letní školní družinu. Tentokrát stráví společně se svými kamarády dva týdny plné poznávání vesmíru a putování napříč galaxiemi. Určitě je překvapí také setkání s mimozemšťany a spousta dalších aktivit. Letní školní družinu plánujeme na dva týdny v závěru měsíce srpna. 

Pro děti otevíráme jedno oddělení prázdninové družinky. Kromě programu pro ně bude zajištěno stravování ve školní jídelně. V případě vysokého zájmu budeme rozhodovat o přijetí na základě kritérií pro přijímání žáků do školní družiny.

S případnými dotazy se obracejte na vedoucí vychovatelku školní družiny Lucii Vávrovou, DiS. 

Těšíme se na společná dobrodružství!

Mgr. Olga Síbrtová