Oslava Dne dětí ve školce: hry, soutěže a spousta legrace

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června a slavilo se i v naší školce.  Všechny děti se na tento den velmi těšily. Paní učitelky nachystaly různé soutěže ve třídách i venku. 

„Děti si vyzkoušely foukání do míčků, přenášení pet víček pomocí kolíčku, malovaly domeček, pomocí podložek se přesouvaly na druhou stranu, soutěžily v rolování šňůrky, na jejíž konci jelo auto, také se zúčastnily soutěže v kuželkách a venku na děti čekala překážková dráha,“ popsala aktivity vedoucí učitelka mateřské školy Mgr., Bc. Renata Dreslerová, DiS. Ve třídě Motýlků proběhla i malá diskotéka! 

Na závěr celého dopoledne předaly paní učitelky dětem dárky, jejichž nákup zafinancoval Spolek rodičů a přátel školy – tímto jim moc děkujeme. V balíčcích našly děti bublifuky, svíticí náramky, kluci auto a holky čelenku a všichni nějaké sladkosti.     

Bc. Hana Horáková