Děti, rodiče, prarodiče! Inspirujte se podzimem ke společnému tvoření

Milí rodiče, prarodiče, milí žáci a děti, 
nechte se společně s námi unášet na podzimním barevném listí a trochu těch podzimních barev vneste i do školy. Zapojte se s námi do podzimního tvoření a pomozte nám vyzdobit interiér školy. 

„Podzim je ideální období na inspiraci k tvoření. Využijte přírodní materiály: kaštany, žaludy, dýně, různé listy hrající všemi barvami nebo větvičky. Vytvořte spolu s dětmi výrobky, které poté doneste do školy, kde budou vystaveny. Za zapojení se do tvoření můžeme získat zajímavou stavebnici,“ nabádá k podzimnímu tvoření vedoucí vychovatelka školní družiny Lucie Vávrová, DiS.

Svá krásná díla můžete přinášet do školní družiny Myšáků od pondělí 17. října do pondělí 31. října 2022 u vedoucí vychovatelky Lucie Vávrové, DiS. V tento čas budou také uskutečněny podzimní dílničky ve všech odděleních školní družiny. Fotografie všech výtvorů budou prezentovány na webu www.mapfrenstatsko.cz. Děkujeme a těšíme se na všechna podzimní díla.

Bc. Hana Horáková