Bramborová medaile za florbal. I tak, kluci, děkujeme!

V úterý 22. listopadu 2022 žáci čtvrté a páté třídy vyrazili do Sportovní haly Základní školy Emila Zátopka v Kopřivnici, aby reprezentovali naši školu v okresním kole florbalu.

„Žáci Jakub Janák, Jakub Pustějovský a Alex Tichavský ze čtvrté třídy a Zdeněk Hlavička, Daniel Kvita, Lukáš Osterezy a František Špaček z páté třídy byli dobrým týmem a vybojovali skvělé čtvrté místo,“ pochvaluje kluky učitel tělocviku Mgr. Ondřej Švrček, který kluky společně s paní asistentkou Bc. Radkou Fluksovou na turnaj doprovázel. Mezi týmy, se kterými se naši kluci utkali, byli žáci ze Základní školy Tyršova z Frenštátu pod Radhoštěm, Základní školy Kopřivnice-Lubina, Základní školy Kopřivnice-Mniší a Základní školy Alšova Kopřivnice. Kluci, děkujeme za pěkné umístění!

Zápasy s naší základní školou, včetně výsledků, najdete zde.

Bc. Hana Horáková